“Tiyatro Arşivcisi Hagop Ayvaz'ın Sıra Dışı Hikâyesi” Gösterisi Çekiliş Katılım Koşulları

21 Mayıs 2021

"Kulis: Bir Tiyatro Belleği, Hagop Ayvaz" sergisinde görme olanağını bulduğumuz, binlerce belgeden oluşan Hagop Ayvaz’ın eşsiz arşivinin hikâyesi meraklısıyla buluşuyor.

22 Mayıs Cumartesi 17:00’de youtube kanalımızda yayınlanacak gösteriyi buradan izleyebilirsiniz.

Gösteriyi izleyin, ardından sosyal medya hesaplarımızda sorulan soruya doğru yanıt vererek çekilişe katılma ve “Hayalet Gişe” kitabını kazanma şansını elde edin!

“Tiyatro Arşivcisi Hagop Ayvaz'ın Sıra Dışı Hikâyesi” Gösterisi Çekiliş Katılım Koşulları

 1. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, Hrant Dink Vakfı ve Türkiye Tiyatro Vakfı işbirliğiyle hazırlanan “Kulis: Bir Tiyatro Belleği, Hagop Ayvaz” sergisi kapsamında düzenlenen yarışmamız 23 Mayıs 2020 tarihinde saat 18.00‘de başlayıp 24 Mayıs 2020 tarihinde saat 18.00'de sona erecektir. 
 2. Facebook’ta https://www.facebook.com/YapiKrediKulturSanat adresindeki sayfamızda yapılan paylaşıma “yorum yaparak” doğru yanıtı veren kişiler çekilişe katılma hakkı kazanacaktır.
 3. Twitter’da https://twitter.com/YapiKrediKultur adresindeki hesabımızda sorulan soruya @YKYHaber’i tag’leyerek doğru yanıt veren kişiler çekilişe katılma hakkı kazanacaktır. Twitter’da yanıt veren katılımcıların sayfalarımız takip ediyor olmaları gerekmektedir.
 4. Instagram’da ise https://www.instagram.com/yapikredikultursanat/ adresindeki hesabımızda yapılan paylaşıma “yorum yaparak” doğru yanıtı veren kişiler çekilişe katılma hakkı kazanacaktır. Instagram’da yanıt veren yarışmacıların hesabımızı takip ediyor olmaları gerekmektedir.
 5. Çekilişi kazanan 15 (onbeş) okurumuza “Hayalet Gişe” kitabı hediye edilecektir.
 6. Yarışmacılar sadece Facebook, sadece Twitter ya da sadece Instagram üzerinden çekilişe katılabilir. Birden fazla mecra üzerinden yarışmaya katıldığı belirlenen kişilere kitap gönderilmeyecektir.
 7. Kazananlar 26 Mayıs Çarşamba günü sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.
 8. Kazananlar, ödüllerini almak için ykykultur@ykykultur.com.tr e-posta adresine 28 Mayıs Cuma günü saat 09:00'a kadar iletişim bilgilerini (isim-soyisim-adres-telefon) bildirmelidir. Hediyeler kargo ile gönderilecektir.
 9. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, internet erişimleri ve her türlü teknik aksaklıklardan kaynaklanan problem ve zararlardan dolayı Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık sorumluluk kabul etmez.
 10. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, kampanya gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcıların kazandıkları ödülü iptal etme hakkını saklı tutar.
 11. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
 12. Kampanyaya katılan herkes, kampanya kurallarını okumuş ve yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılır.